מה חדש?

מה חדש ב WHMCS גרסה 5.0?

[framed_box]גרסה 5 של מערכת WHMCS כבר כאן! אתם מקבלים מגוון רחב של מאפיינים חדשים שפותחו במיוחד עבור קבל הלקוחות שלנו, יחד עם מאות התאמות , שיפורים ושדרוגים של מאפיינים קיימים. לפניכם ריכוז המאפיינים שאנחנו בחרנו להציג לכם, אבל אם יש לכם זמן, אתם מוזמנים לקרוא את קובץ הPDF שיציג ויסביר לכם לעומק את כל השדרוגים ושיפורים…[/framed_box]

עיצוב חדשני ומודרני לאזור הלקוחות

בגרסה החדשה השקנו את העיצוב החדש של אזור הלקוחות. העיצוב החדש נותן למערכת WHMCS מראה חדשני ומודרני, כמובן עם שיפורים נוספים בפונקציונליות. והכי חשוב, התאמה מלאה לאינטגרציה עם העיצוב והגרסה הישנה שלכם

חבילות מוצרים

מאפיין "חבילות מוצרים" יאפשר לכם להגדיר ולשלב מראש מוצרים לקבוצות מותאמות, להגדיר מאפיינים שיבחרו מראש במהלך תהליך ההזמנה כדי שתוכלו להציע הנחות, מבצעים ולעודד לקוחות שלכם לרכישה של חבילות מוצרים שלמות.

מאפייני מוצר

כעת אתם יכולים להשתמש במגוון מאפיינים משודרגים למוצרים שלכם כמו: הגדרות כמות, תנאים מיוחדים והגדרות משופרות לתצוגה של מחירי המוצרים שלכם.

ניהול דומיינים

הלקוחות שלכם יכולים לנהל עכשיו דומיינים בקבוצות, עם תמיכה בעד 5 שמות שרת nameservers, עדכונים ב WHOIS לפי הגדרות פרופיל ומידע שהודגרו מראש, ואתחול אוטומטי של שמות שרת לפי הגדרת ברירת המחדל שלכם.

כלי עזר ותמיכה

כלי העזר והתמיכה החדשים כוללים אפשרויות פשוטות ונוחות הרבה יותר לניהול פניות של לקוחות, הצמדה של thumbnail, תהליך חדשני לניהול כרטיסים ופניות של לקוחות ממנהל המערכת, תמיכה בהזמנת מאמרי KB מותאמים ועוד…

וידג'טים בממשק ניהול

עמוד בית ראשי חדשני למנהל המערכת כולל מגוון מאפיינים ווידג'טים חדשים וניתנים להזזה, בהתאמה של רמות גישה שונות לבעלי תפקידים שונים. כך, כל אחד בצוות שלכם יכול לקבל ממש ניהול מותאם אישית באמת.

כלי ניהול נוספים

מגוון רחב של כלי ניהול חדשים לצוות שלכם, הכוללים: שליטה וניהול במספר מודולים במקביל, התאמה אוטומטית של ביצוע חיובים והתאמת תאריכים, ממשק חיפוש וסינון איכותי יותר, תוסף "לוח מודעות" לצוות שלכם ועוד…

מערכת דיוור אוטומטית

שלחו דיוור בפשטות ובנוחות, באופן אוטומטי, ושמרו על קשר עם לקוחות שעזבו אותכם. שפרו ויעלו את הפוטנציאל העסקי של מאגר הלקוחות שלכם באמצעות מערכת הדיוור האוטומטית האיכותית שפיתחנו עבורכם.

טבלאות תמחור דומיינים

רוצים להציע הנחות ומבצעים מיוחדים ללקוחות נבחרים שלכם? עכשיו אתם יכולים לעשות זאת, באמצעות הגדרות תמחור דומיינים על בסיס קבוצות של לקוחות. אתם יכולים אפילו לחלק את ההצעות השונות שלכם לרמות שונות על מנת לתגמל לקוחות.

מבצעים ומחירים מיוחדים

באמצעות גרסה 5 של WHMCS אתם יכולים להציע קופונים ומחירים מיוחדים אשר "דורסים" את המחיר הרגיל שלכם, כך אתם יכולים להציע הצעות כמו "חודש ראשון רק 1 ש"ח" , באמצעות הגדרת קופון אחד בלבד למגוון רחב של מוצרים.

להורדה או שדרוג

 

לקבלת הצעת מחיר מיוחדת!

[divider_line]

איך לשדרג?

משתמשים קיימים במערכת WHMCS יכולים להוריד את השדרוג מאזור הרישיונות באזור הלקוחות שלנו. כל המשתמשים בעלי רישיון חודשי, יש גישה מלאה לכל השדרוגים. לקוחות בעלי רישיון קובע צריכים לוודא כי קיימת לכם חבילה עדכנית של תמיכה ושדרוג.

אם תקופת התמיכה שלכם פגה תוקף, אתם יכולים לבצע חידוש התמיכה במערכת שלכם, ולקבל מיד גישה לגרסה 5 של מערכת WHMCS מתפריט "שירותים".

אם אתם בעלי רישיון מספק האחסון שלכם, אתם צריכים לפנות לספק על מנת לבצע את השדרוג לגרסה החדשה.

איך לרכוש?

אם לקוחות חדשים של מערכת WHMCS, אתם יכולים ללמוד עוד על מה מערכת WHMCS יכולה לעשות עבורכם באזור הסקירה של המערכת ובהסבר על המאפיינים השונים. כמובן, תוכלו גם לסקור את המחירים השונים לרישיונות השונים עבור המערכת. כל ביצוע רכישה של המערכת כולל תקופת ניסיון של 30 יום, עם החזר כספי מלא ותמיכה מלאה כדי לעזור לכם להכיר את המערכת ולהתחיל באופן הטוב והמקצועי ביותר את העבודה שלכם עם מערכת WHMCS.