תוסף רישוי

תוסף רישוי של WHMCSמודול תוסף הרישוי עבור WHMCS מאפשר לך לאשר אפקליקציות רשת באופן עצמאי , ובהכרח מגביל את השימוש בהם לפי הסכמי הרישוי שלך.
אם אתה בוחר להשתמש ב WHMCS  אתה יכול להיות רגוע שהמוצרים המסחריים שלך יקבלו רישוי ע"י מערכת אמינה וחזקה.
השתמשנו בניסיון שלנו ברישוי האפליקציות שלנו, והשתמשנו בכך לשיפור WHMCS  עם תוסף הרישוי, כך שהוא יתאים לכל הצרכים שלך.

בשילוב עם תוסף הרישוי, WHMCS הופכת למערכת שלמה של ניהול לקוחות,חיוב ומערכת תמיכה למפתח התוכנה. עם תוכנת הבסיס של WHMCS אתה יודע, כי בשילוב עם נוחות תפעול, אינטואיציה וגמישות ביחד עם תוסף הרישוי, אתה יכול לשכוח מבעיות של הזמנות לא סדורות, רישוי והפצה של תוכנה.
כך תוכל להתרכז בפיתוח ובתמיכה במוצרים שלך.

אפשרויות רישוי

מודול תוסף הרישוי תומך בשתי שיטות של רישוי- מקומית ומרוחקת. בשיטת בדיקת הרישוי המרוחקת, המוצר שלך מבצע "שיחה הביתה" למערכת ההתקנה של WHMCS שלך, בכדי לאשר את הרישיון. במקרה והבדיקה הנ"ל לא יכול להתבצע, עקב בעיות בשרת שלך , או עקב חומת אש אשר חוסמת את החיבור, הרישוי חוזר לתצורת הרישוי המקומית.  בתצורה זאת מפתח הרישוי הוא מפתח מוצפן עם מגבלה של זמן אשר מאוחסן על שרת המשתמש, במיוחד למקרים בהם בדיקות הרישוי המרוחקות נכשלות. מפתח הרישוי המוצפן מעודכן כל פעם שבדיקה מרחוק מבוצעת ומבטיח שהלקוח שלך לא ינעל מחוץ למערכת במקרה והשרת שלך יפול זמנית מכל סיבה שהיא.
הקוד בו אתה צריך להשתמש מסופק לשם העתקה והדבקה בקוד האפליקצייה שלך.

תוספים/אפשרויות תוכנה

תוסף הרישוי מאפשר לך לבצע רישוי של מספר אפליקציות לא מוגבל. אין הגבלה לא למספר הלקוחות הפוטנציאליים שלך ולא על מספר הרישיונות שביכולתך להנפיק.  מוצרים בעלי רישוי יכולים להשתמש בכל אחד ממחזורי החיוב החוזרים או בתשלום חד פעמי בלבד.נוסף לכך, נפוץ לרצות להציע אפשרויות מוצר בעת רכישת המוצרים שלך, כגון הגבלת משתמש , או במקרה שלנו מופעל על ידי ניתוק קו.
יחד עם WHMCS זה קל כמו יצירת האפשרות להגדרה או שדה מותאם אישית של מוצר לשם החזקת הערך . המידע המתקבל מהשדה המותאם אישית מוכנס לאפליקצייה שלך כחלק מבדיקת הרישוי, ויכול לשמש בתוך האפליקצייה כדי לקבוע הגבלות או שדות מסויימים אשר ניתן/ לא ניתן  לגישה.

קל לשימוש ואוטומטי לחלוטין

באמצעות WHMCS, תהליך הרישום שלך יכול להיות אוטומטי לחלוטין, מרישום אוטומטי של מפתחות רישוי לשם ביצוע הזמנות חדשות עד למניעת הורדות כאשר תקופת התמיכה במשתמש או השדרוגים פגה תוקף.
אתה מקבל את אותה פונקציונליות בביצוע הזמנות ותשלומים אוטומטיים אשר התרגלת אליה ב WHMCS. בנוסף לכך, אתה מקבל הנפקה אוטומטית של רישוי, אשר מאפשר  הורדת מוצרים רק עבור אלה עם חבילות תמיכה/שדרוג פעילות ומונע כניסה של אלה ללא. תמיכה עבור חידושים אוטומטיים של חבילות תמיכה ושדרוגים, וגם רישוי מחדש אוטומטי.
ניהול ידני של רישוי פשוט,כאשר קיימת היכולת לנהל רישיונות כמו כל מוצר אחר, כפי שיפורט בהמשך:

מחירים ורישום

מודול תוסף הרישוי זמין בתשלום חד פעמי של 99.95$. אתה יכול להזמין את המודול כתוסף בקניית רישוי של WHMCS  או מאוחר יותר מאזור המשתמשים בדף התוספים.