שאלות ותשובות

ש. האם אתם מציעים ניסיון חינם ?
ת. כן, אנחנו מציאים גרסה מלאה בחינם למשך 15 יום. אתה יכול להרשם לניסיון כאן.

ש. האם אני צריך להתקין מחדש את מערכת WHMCS כאשר הניסיון חינם מסתיים ?
ת. לא, כל מה שאתה צריך לעשות  זה לרכוש מספר מפתח לפני שגרסת הניסיון מסתיימת ,כאן, ואז תוכל להכניס את הקוד החדש שתקבל במערכת, בהתקנה תחת:  Help > Change License Key

ש. האם אני יכול להציע מאפיינים חדשים?
ת. כמובן! WHMCS נבנתה לחלוטין על בסיס דרישות והתאמות של המשתמשים שלנו.  כל משוב ורעיון מתקבלים בברכה וניתן לפרסמם בפורום שלנו.  

ש. כיצד אני  יכול להשתמש בהצעות החינמיות  של Enom, ResellerClub, MaxMind ?
ת. ביצענו משא ומתן לגבי הצעות ומחירים מיוחדים עם מספר ספקים, כך שאנחנו יכולים להעביר אותם ללקוחותינו. ההצעות הללו פתוחות בפני כל מי שנרשם באופן ישיר דרך מערכת WHMCS , ויכול להשתמש באפשרויות המדוברות מדף הבית , לאחר ההתחברות.

ש. האם אני יכול להתאים אישית את ההתקנה של המערכת ?
ת. כמובן! אזור המשתמשים של WHMCS פועל על בסיס תבניות, ולכן יכול להיות כולו מותאם באופן אישי . הדבר מאפשר לך להוסיף, להסיר או לשנות כל אחד מההבטים בהם המשתמש יכול לצפות .
אזור המנהלים גם מורכב מתבניות עבור כותרות ראשיות ותחתונות ומספר דפים נוספים.

ש. האם אני יכול להשתמש במערכת WHMCS עם האתר הקיים שלי ?
ת. כן, ניתן להשתמש במערכת WHMCS כמערכת עצמאית עם אחת מתבניות ברירת המחדל, או להתאים אותה אישית  בכדי לצפות בתוכנית האתר הקיים, ע"י התאמה אישית פשוטה של כותרת ראשית או תחתונה.  אנחנו מציעים בנוסף שירות  אינטגרציה, בו אנחנו נבצע זאת עבורכם רק עבור $34.95 לשרות ותמיכה.

ש. How do I know if my payment gateway/provisioning system/domain registrar is supported?
ת. רשימה מלאה של המודולים הנתמכים כאן.

ש. מה אני יכול לעשות כמפתח בכדי להרחיב את המערכת ?
ת. למערכת WHMCS מבנה מודולרי אשר מאפשר לך ליצור מודולים משלך to drop-in for additional provisioning, registrar and gateway שירותי תמיכה . There are also action hooks which allow you to tie your own code into certain actions that occur in WHMCS and a full API for data retrieval and actions from your other apps.

ש. האם אני יכול להוריד את הלינק "Powered by WHMCS " ?
ת. כן אנחנו מציאים רישיון ללא סמל בעבור תשלום של $3 בכל חודש בעבור רישיון מוחכר, או בעבור תשלום חד פעמי של $75 בעבור בעלות על רישיון .

ש. האם מערכת WHMCS מותקנת על שרת האינטרנט שלי or hosted with you?
ת. כן, WHMCSמותקנת ישירות על שרת האינטרנט שלך. יש לנו מדריך התקנה קל לשימוש אשר מפרט שלב אחר שלב את תהליך ההתקנה, או שאתה יכול להיעזר בשירותי ההתקנה שלנו כאן.

ש. מהם דרישות השרת בכדי להפעיל את מערכת  WHMCS ?
ת. במידה והשרת שלך תומך PHP & MySQL המערכת תעבוד בצורה מצויינת .

ש. האם אני יכול לקבל מספר רישוי נוסף בכדי לבדוק את המערכת על שרת בדיקה לפני שאני מריץ את המערכת ?
ת. כן ,אנחנו מבינים את התהליך ההדרגתי המעורב בפיתוח וניהול אתר פעיל. לכן, אנחנו מציעים מפתח נוסף בחינם לשם בדיקות סביבה פרטיות לכל הלקוחות אשר ירכשו רישיון מאיתנו  .

ש. כל כמה זמן מתעדכנת המערכת ?
ת. אנחנו מכוונים לפרסם גרסה חדשה בכל רבעון. גרסאות של תיקוני באגים מפורסמות לאורך כל התקופה ללא קשר להוצאת הגרסאות הרבעוניות